امامدادی: مجوز های مشاغل خانگی الکترونیکی می شوند

به گزارش دیسک وب، رئیس دبیر خانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از الکترونیکی شدن مجوز های مشاغل خانگی اطلاع داد.

امامدادی: مجوز های مشاغل خانگی الکترونیکی می شوند

به گزارش گروه اجتماعی دیسک وب، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهناز امامدادی گفت: با همکاری دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و واحد فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجوز های مشاغل خانگی به صورت الکترونیکی صادرخواهد شد.

وی اضافه نمود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به مصوبه شورای عالی اداری مبنی بر توسعه خدمات الکترونیکی دستگاه های اجرایی، برای تسریع در انجام کار، کاهش زمان و هزینه، تامین رضایت و کرامت مردم مبادرت به صدور مجوز مشاغل خانگی بصورت الکترونیکی نموده است.

رئیس دبیر خانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه شفافیت و تسهیل گری در فرآیند صدور مجوز های مشاغل خانگی از مزایای مجوز های الکترونیکی است اضافه نمود: این طرح ابتدا در 4 استان ایلام، خراسان جنوبی، کرمان و گیلان بصورت آزمایشی و بعد از آن در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امامدادی: مجوز های مشاغل خانگی الکترونیکی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامدادی: مجوز های مشاغل خانگی الکترونیکی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید